416
KASIM-ARALIK 2020
 
MİMARLIK'tan

MİMARLIK DÜNYASINDAN

DOSYA: 2020 ULUSAL MİMARLIK ÖDÜLLERİ

YAYINLAR



KÜNYE
DOSYA: 2020 ULUSAL MİMARLIK ÖDÜLLERİ

ÖDÜL ADAYLARI

YAPI DALI Ödül Adayları

LAPSEKİ HÜKÜMET KONAĞI, Lapseki-Çanakkale

İlke Barka, Özgür Bingöl

TROYA MÜZESİ, Merkez-Çanakkale

Ömer Selçuk Baz

GÖKÇEADA LİSE KAMPÜSÜ, Gökçeada-Çanakkale

Ali Eray, Pınar Gökbayrak, Burçin Yıldırım

SÜPER ENERJİ OFİSİ, Beşiktaş-İstanbul

Kerem Erginoğlu, Hasan Çalışlar

MEZİTLİ BELEDİYESİ HİZMET BİNASI, Mezitli-Mersin

Orhan Ersan, Deniz Dokgöz, Ferhat Hacıalibeyoğlu

GARANTİ BBVA BANKASI TEKNOLOJİ KAMPÜSÜ, Pendik-İstanbul

Ali Hızıroğlu, Ertun Hızıroğlu

SİLİVRİ ORTAOKULU, Silivri-İstanbul

Semra Uygur, Özcan Uygur

LUCIEN ARKAS SANAT GALERİSİ, Urla-İzmir

Uğur Yıldırım, Ülkü İnceköse

YAPI / KORUMA DALI Ödül Adayları

CUNDA DESPOT EVİ, Ayvalık-Balıkesir

Işıl Zeliha Gençoğlu

MISIR ARAP CUMHURİYETİ İSTANBUL BAŞKONSOLOSLUĞU, Beşiktaş-İstanbul

Ayşe Karademir, Süreyya Saruhan

YAPI / ÇEVRE DALI Ödül Adayları

İZMİR TASARIM KORİDORLARI, Konak-İzmir

Orhan Ersan, Deniz Dokgöz, Ferhat Hacıalibeyoğlu

KONYAALTI SAHİLİ MİMARİ VE KIYI DÜZENLEME PROJESİ, Konyaaltı-Antalya

Ali Özer, Ahmet Mucip Ürger, Şemsettin Tugay

270° SİVRİHİSAR, Sivrihisar-Eskişehir

Emre Torbaoğlu, Arif Bıltır, Evrim Akcan

PROJE DALI Ödül Adayları

ÇİNİMAÇİN MÜZESİ, Bayburt

Alper Derinboğaz

DATÇA EMECİK EVLERİ, Datça-Muğla

Kerem Erginoğlu, Hasan Çalışlar

PALANGA KEÇİ KORUNAĞI, Merkez-Erzincan

Kerem Erginoğlu, Hasan Çalışlar

TAPU KADASTRO GENEL MÜDÜRLÜĞÜ KAMPÜSÜ, Çankaya-Ankara

Enis Öncüoğlu, Önder Kaya, Cem Altınöz

ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ORTAK ÇALIŞMA ALANI VE KAFETERYA, Çankara-Ankara

Kerem Yazgan, Begüm Yazgan

PROJE / KORUMA DALI Ödül Adayları

HALDUN TANER SAHNESİ RESTORASYON PROJESİ, Kadıköy-İstanbul

Cafer Bozkurt

ARPAZ BEYLER KONAĞI VE KULESİ, Nazilli-Aydın

Şerife Türk Derin

ZONGULDAK ÜZÜLMEZ KÜLTÜR VADİSİ, Zonguldak

Eda Yazkurt Pelenk, Burak Pelenk

SAMSUN KALIN DEMİRYOLU HATTI TARİHİ KÖPRÜLERİ, İlkadım, Kavak, Yıldızeli -Samsun, Sivas

Ali Emrah Ünlü

PROJE / ÇEVRE DALI Ödül Adayları

KARŞIYAKA SUYABATAN, Karşıyaka-İzmir

Evren Başbuğ

FİKİR SUNUMU DALI Ödül Adayları

KAMU BİNALARI TASARIMI FİKİR YARIŞMASI - KONYA

Abdurrahman Çekim, Sevilay Uğur Çekim

SOLID[IN]K

Ecenur Sezgin

KABUK

Nizam Onur Sönmez, Derya Uzal, Furkan Balcı, Tevfik Saygın Özcan

KUTON

Ömer Yeşildal,  Ayça Yazıcı


Bu icerik 131 defa görüntülenmiştir.